Strona główna (oferty specjalne)  
 
ART-GRAF Jacek Różański
82-300 Elbląg
ul. Gwiezdna 21a
tel./fax 55 234 02 13
tel.kom. 601 205064
tel.kom. 781 205064
jr@jr.nieruchomosci.pl
 
 
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć
 
 
 

DUŻY, PRZESTRZENNY DOM W ELBLĄGU NA SPRZEDAŻ


Kliknij aby powiększyć SUPER OFERTA!!!
Na sprzedaż piękny niecodzienny dom w Elblągu, o pow. 340m2 w wysokim standardzie wykończenia.

Cena: nie aktual

Status: chwilowo niedostępne

SUPER OFERTA!!!
Na sprzedaż piękny niecodzienny dom w Elblągu, o pow. 340m2 w wysokim standardzie wykończenia. Ten nietuzinkowy dom zlokalizowany w północnej części miasta w dzielnicy domków jednorodzinnych na skraju osiedla Nad Jarem, powstał w wyniku połączenia w trakcie budowy, dwóch segmentów pierwotnie odrębnych domów w zabudowie szeregowej. Jest to obiekt, który od podstaw został wybudowany wg częściowo zachowanego a w drugiej swej części zmienionego projektu, który w przemyślany sposób pozwolił na połączenie dwóch domów w jedną zwartą bryłę, atrakcyjną zarówno pod względem architektonicznym jak i funkcjonalnym.
Część zachodnia budynku tworzy bryłę nawiązującą do standardowego projektu charakterystyczną dla sąsiednich budynków w okolicy, podpiwniczona, dwukondygnacyjna, zwieńczona dachem dwuspadzistym, poddasze w pełni użytkowe. Zachowana została klatka schodowa, która tworzy ciąg komunikacyjny od poziomu parteru prowadząc do jadalni i kuchni a następnie na półpiętro gdzie znajdują się łazienka oraz wejście do sypialni rodziców z wyodrębnioną dużą łazienką. Wyżej na piętrze zlokalizowane są dwa pokoje oraz wyjście na taras umiejscowiony na dachu drugiej części budynku. Na poddaszu znajduje się jeszcze jeden pokój z własna łazienką.
Druga część budynku została w pełni przeprojektowana. Tutaj budynek w dużej części jest podpiwniczony natomiast w poziomie zerowym został zaadaptowany na dwustanowiskowy garaż posiadający dwie niezależne bramy wjazdowe. Na piętro, gdzie znajduje się przestronny duży salon, prowadzą bezpośrednio z hallu przepiękne półokrągłe otwarte wyeksponowane schody. Poziom I piętra zamyka bryłę tej części budynku, natomiast na dachu został zaaranżowany ogród zimowy oraz taras z ogrodem otwartym.

Działka na której posadowiony jest budynek o pow. 512m2 w północnej jej części została zagospodarowana na ogród, na który można dostać się z pomieszczenia kuchni. Teren zielony na działce został ogrodzony wysokim drewnianym płotem tym samym tworząc bardzo intymną strefę. W piwnicy umiejscowione zostały pomieszczenia pralnio-suszarni, kotłowni, pomieszczeń gospodarczych jak i pomieszczenia przeznaczonego na zbiorniki z olejem opałowym.
Z piwnicy również można dostać się na ogród.

Dom został zbudowany metodą tradycyjną. Użyte materiały budowlane i wykończeniowe wysokiej klasy. Budynek posiada centralne ogrzewanie zasilane własną kotłownią olejową. Kotłownia składa się z dwóch niezależnych pieców olejowych, które w zależności od potrzeby są odpowiednio uruchamiane. Budynek poza tym posiada przyłącze do sieci miejskiej, które nie jest w tej chwili aktywne, jednak w każdym momencie może być uruchomione.

Na co warto zwrócić uwagę:
LOKALIZACJA
KOMFORT i WYSOKA JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA
DWUSTANOWISKOWY GARAŻ
OGRÓD ZIMOWY I TARAS NA DACHU
DUŻY SALON Z MINI KUCHENKĄ NA ZAPLECZU
4 ŁAZIENKI
2 KOMINKI
INTYMNY OGRODZONY OGRÓD

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
***
UMOWA BEZPOŚREDNIA – KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY!!!


Wyświetl większą mapę
Zapraszamy do obejrzenia filmu
FILM
Elbląg, ul. Krzywoustego (osiedle Nad Jarem), powiat: Elbląg, gmina: Elbląg, województwo: warmińsko-mazurskie, PL
Dodane: 26.01.`14
Typ: dom
Rodzaj transakcji:
sprzedaż - cena: nie aktual


Dane ogólne:

typ działki: Budowlana
powierzchnia: 512 m2

kształt: trapez
nasadzenia: drzewa krzewyKondygnacje: 2

Powierzchnia użytkowa: 340 m2


Inne budynki, budowle i instalacje na działce:
Garaż: W budynku - dwustanowiskowy. Niezależne dwie bramy wjazdowe


Kontakt z oferentem: ART-GRAF NIERUCHOMOŚCI

Charakterystyka:

Stan zamieszkały
Stan zamieszkały
Elektryczność
Siła
Telefon
Woda
Dyskonty
Apteka

W okolicy:

Fitness
Sala gimnastyczna
Kort tenisowy
Ścieżka rowerowa
Sklep
Autobus
Tramwaj
Szkoła
Poczta
Kościół
Las
Przedszkole
Służba zdrowia