Strona główna (oferty specjalne)  
 
ART-GRAF Jacek Różański
82-300 Elbląg
ul. Gwiezdna 21a
tel./fax 55 234 02 13
tel.kom. 601 205064
tel.kom. 781 205064
jr@jr.nieruchomosci.pl
 
 
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
 
 
 

- NIEAKTUALNE -


Kliknij aby powiększyć Działka budowlana z możliwościa zabudowy budynkiem mieszkalnym, usługowym lub mieszkalno-usługowym w KRYNICY MORSKIEJ przy głównej ulicy w mieście w samym centrum!!!Cena: NIEAKTUALN

Status: chwilowo niedostępne

Działka budowlana z możliwościa zabudowy budynkiem mieszkalnym, usługowym lub mieszkalno-usługowym w KRYNICY MORSKIEJ przy głównej ulicy w mieście w samym centrum!!!

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 563m2 zlokalizowana przy ul. Gdańskiej w centrum Krynicy Morskiej. Działka zabudowana jest parterowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 72 m2. W miejscowym planie MPZP działka sklasyfikowana została jako teren zabudowy usługowej, mieszkaniowej oraz mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami oraz dla tej działki przewidziane zostały zasady zabudowy budynkiem wolnostojącym lub łączonym wzdłuż sąsiedniej drogi dojazdowej. Teren przylegający bezpośrednio do ul. Gdańskiej przeznaczony jest na działalność handlowo-usługową sezonową. W Budynku mieszkalnym znajdującym się na działce znajduje się niezależne mieszkanie oraz niezależny apartamencik z aneksem kuchennym i zapleczem sanitarnym, które są wynajmowane w okresie letnim. Nieruchomość posiada walory inwestycyjne i daje możliwość wybudowania nowego budynku o funkcji mieszkalno-usługowej.
***
UMOWA BEZPOŚREDNIA – KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY!!!


Krynica Morska , powiat: Nowodworski, województwo: pomorskie, PL
Dodane: 13.08.`12
Typ: Grunt/działka budowlana
Rodzaj transakcji:


Dane ogólne:

Kontakt z oferentem: ART-GRAF NIERUCHOMOŚCI

Charakterystyka:

Prąd
Siła
Wodociąg

Kanalizacja
Ogrodzenie

W okolicy: