Strona główna (oferty specjalne)  
 
ART-GRAF Jacek Różański
82-300 Elbląg
ul. Gwiezdna 21a
tel./fax 55 234 02 13
tel.kom. 601 205064
tel.kom. 781 205064
jr@jr.nieruchomosci.pl
 
 
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć
 
 
 

OFERTA NIEDOSTĘPNA


Kliknij aby powiększyć Mieszkanie znajduje się na poddaszu budynku wolnostojącego, który został podzielony na dwa odrębne mieszkania. W chwili obecnej nieruchomość składa się z części zamieszkałej o pow. ok. 36m² oraz części przybudówki w stanie surowym o pow. ok. 25m² NOWA CENA!!!

Cena:

Status: chwilowo niedostępne

Mieszkanie znajduje się na poddaszu budynku wolnostojącego, który został podzielony na dwa odrębne mieszkania. W chwili obecnej nieruchomość składa się z części zamieszkałej o pow. ok. 36m² oraz części przybudówki w stanie surowym o pow. ok. 25m² NOWA CENA!!!
Budynek podzielony został w ten sposób, że właściciele posiadają prawo własności do całej nieruchomości w częściach ułamkowych. Dla części oferowanej przydzielone jest mieszkanie zlokalizowane na poddaszu o pow. 36m² składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokojuoraz strych a także przybudówka o pow. 25m² z możliwością rozbudowy o duże poddasze. W ten sposób istnieje możliwość rozbudowania mieszkania do pow. ok 90m² i adaptacji strychu. Na działce o łącznej pow. 750m² znajduje się także budynek gospodarczy/garaż o pow.. 11m², który także przynależy do oferowanego prawa własności. Udział w działce wynosi 1/3 udziału.
POLECAMY!!!


Elbląg , powiat: Elbląg, gmina: OSIEDLE METALOWCÓW, województwo: warmińsko-mazurskie, PL
Dodane: 21.09.`07
Typ: mieszkanie
Rodzaj transakcji:
sprzedaż - cena: ,
zamiana na mieszkanie 2-3 pokojowe w Elbląg


Dane ogólne:

Ilość pokoi: 2
Umeblowanie: częściowe


Położenie mieszkania:
Piętro: I


rozkładowe,
Powierzchnia użytkowa: 36 m2Kontakt z oferentem: ART-GRAF NIERUCHOMOŚCI

Charakterystyka:Kuchnia:
Łazienka:
WC:
W okolicy: